tegola.sk
Tegola Slovakia

profesionálne strešné
                a izolačné materiály

 
     Úvod Prečo Tegola? | Otázky a odpovede | Obchodné podmienky | Kontakt
     Šikmé strechy
     Ploché strechy
     Termoizolácie
     Spodné hyroizolácie
     Geosyntetika
     Zelené strechy
     Fotovoltaické strechy

šindle Master

Prečo Tegola?


1. Naše materiály sú vyrábané inovatívnymi patentovanými technológiami a najmodernejšími postupmi. Pri vývoji materiálov kladie Tegola veľký dôraz na maximálnu jednoduchosť ich inštalácie a minimalizáciu priestoru pre zlyhanie ľudského faktora. Preto pri práci s nimi šetríte čas aj peniaze.

2. Disponujeme skutočne širokou škálou produktov a vďaka tomu s nami môžete realizovať aj tie najodvážnejšie projekty. Obrovské rozmery, netypické tvary, ani problematické prostredie pre nás nie sú žiadnou prekážkou.

3. Na všetky naše produkty a realizácie poskytujeme plnú 10 ročnú záruku.

4. Náš prístup k zákazníkom je založený na otvorenosti a dôvere.
Riadime sa zásadou: "Ak je spokojný klient, sme spokojní aj my." Vždy sa správame korektne a robíme všetko pre Vašu spokojnosť.

5. Cenová ponuka vypracovaná na základe presnej projektovej dokumentácie je vždy konečná a nebude sa navyšovať. Je prehľadná a vždy viete, za čo zaplatíte.

6. Naše zmluvy o dielo neobsahujú žiadne záludné dodatky, ani drobné nečitateľné písmená, ktoré "netreba čítať".

7. Poskytujeme bezplatné poradenstvo pre projektantov a investorov.

8. Už 16 rokov sme súčasťou rodiny spoločností Tegola a záleží nám na našom dobrom mene.

Výber vhodného materiálu je základom pre každú dobrú stavbu. Väčšina z vás iste vie, že najlacnejšie riešenie je len málokedy aj tým najvýhodnejším. Rozumného investora preto zaujíma nielen cena, ale najmä životnosť, stálosť a kvalita materiálov.
A v tomto je Tegola jednoznačným lídrom.

O spoločnosti

Tegola Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1995. Je dcérskou spoločnosťou medzinárodnej spoločnosti Tegola Canadese S.p.A. Jej podiel na trhu s bitúmenovými šindlami v Európe je viac ako 40% a patrí medzi popredných výrobcov vo svetovom merítku. Pôsobí v 70 krajinách sveta na piatich svetadieloch.

Vrámci svojej expanzie Tegola nakúpila majoritné podiely vo veľkých firmách ako napríklad Venest, General Membrane, TeMa, Isoltema, a ďaľších, ktoré sú špičkami v jednotlivých segmentoch. Vďaka tejto neustálej aktivite si Tegola udržuje popredné miesto vo svete strešných materiálov a izolácií.

 Tegola Slovakia s.r.o. Copyright © 2010